•  تهران، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی طبقه ششم واحد 601
  •  02188300617
  • support@webhirad.com

سئو کلمه ای که شاید کمی معنیش به فارسی طولانی باشه اما دانستن مفهوم این کلمه به اختصار لاتین میشود بهینه سازی موتور جستجو که درست تر بخواهیم بگوییم باید بهینه سازی سایت برای موتور جستجو معنی بشه!

Search Engine Optimization 

که به اختصار SEO نام گذاری شده است به اقداماتی گفته میشود که در صفحات مختلف وب سایت متا تگ هایی درج میگردد که به ربات ها و خزنده های موتور جستجو نظیر گوگل، بینگ و ... اطلاعاتی ارسال میشود که منجر به شناسایی کلمات کلیدی، عنوان صفحات و توضیحی مختصر از خدمات یک وب سایت و در مرحله آخر نمایان شدن در رتبه بندی های موتور های جستجو میشود.

برای سئو به نسبت هر موتور جستجو راهکارهایی وجود دارد که کسب رتبه در صفحات ابتدایی و رتبه های ابتدایی کمی زمان بر و پر هزینه است، اما همانطور که از قدیم گفته اند تبلیغات هزینه نیست، این نوع هزینه هم برای کسب رتبه در گوگل و کسب رتبه در بینگ همان تبلیغات حساب میشود که در نهایت با نام سِم (SEM) یا همان بازاریابی از موتور جستجو منجر میگردد.

 تیم طراحی سایت و سئو وب هیراد آماده است تا با بهره گیری از بهترین متد های روز دنیای موتور های جستجو کار و کسب شما را رونق بخشد.

استفاده از مطالب وب هیراد با ذکر نام وب هیراد و لینک مطلب در سایت های غیر تجاری مجاز است - Copyright © 2013 - 2017 Hirad All Rights Reserved

در صورت نقض قوانین کپی رایتِ تصاویر و مطالب (DMCA) در سایت lumen database و مراجع قضایی گزارش میشود