•  تهران، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی طبقه ششم واحد 601
  •  02188300617
  • support@webhirad.com

بهینه سازی کدنویسی صفحات وب

بهینه سازی وب سایت

در خیلی از مطالب، دسته بندی های خدمات، و گفته های شرکت های طراحی سایت همیشه در کنار نام بهینه سازی -> کلمه -> (سئو) نیز به چشم میخورد.

ما اینجا این دو مقوله را از هم جدا میکنیم، هر چند که به طور کامل از هم جدا نیستند و برای کامل شدن مکمل یکدیگر هستند، اما هر سخن جایی و هر نقطه مکانی داره، درسته؟؟!

 بهینه سازی کدنویسی، تصاویر، استفاده از سیستم های شبکه تحویل محتوا، استفاده از سیستم های ذخیره ساز (Cache) در مرورگر وب، در سرعت بارگذاری وب سایت در کنار انتخاب یک سرور مناسب برای خرید هاست، بهره گیری از قابلیت های سرعت بارگذاری و لود شدن سایت همه و همه بهینه سازی وب سایت نام دارند.

بهینه سازی کد های سایت مشتری، طبق استاندارد های w3 و موتور های جستجو، همچنین برای بارگذاری سرعت لود سایت، Compress کردن کدهای html، css و جاوا اسکریپت توسط وب هیراد صورت میپذیرد.

حال برای اینکه نام سئو را نیز در کنار بهینه سازی قرار دهیم، فقط ذکر این نکته مورد نیاز هست که بدانید، سئو بهینه سازی هست اما نه برای وب سایت بلکه برای موتور های جستجو نظیر گوگل و بینگ، اگر میخواهید در مورد سئو بیشتر بدانید روی این powered by کنید

استفاده از مطالب وب هیراد با ذکر نام وب هیراد و لینک مطلب در سایت های غیر تجاری مجاز است - Copyright © 2013 - 2017 Hirad All Rights Reserved

در صورت نقض قوانین کپی رایتِ تصاویر و مطالب (DMCA) در سایت lumen database و مراجع قضایی گزارش میشود