•  تهران، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی طبقه ششم واحد 601
  •  02188300617
  • support@webhirad.com

گرافیک وب سایت

استفاده از تصاویر و نگاره های زیبا در صفحات داخلی وب سایت، زمانی که مدیران سایت برای وبسایت شون محتوا تولید و آماده سازی میکنند، امری ضروری بوده است. جدا از این قضیه، زمانی که مشتریان طراحی سایت اختصاصی سفارش میدهند، قبل از شروع برنامه نویس به کار تهیه و آماده سازی قالب سایت به صورت PSD (فتوشاپ) مورد نیاز و ضروری است.

تیم طراحی سایت وب هیراد با توانایی های بالا در طراحی، دیزاین و گرافیک زیبا برای سایت های اختصاصی، خلاقیت در طرح های چند منظوره، گرافیک صفحات اصلی و داخلی سایت ها میتواند همراه شما باشد تا سایت شما تصاویری اختصاصی و کاملا منحصر به فرد داشته باشد.

گرافیک وب سایت بدین صورت است که در فتوشاپ با سایز بندی های حساب شده توسط گرافیست وب طرحی خلاقانه و نو با متد های روز دنیای وب ساخته میشود و پس از تایید کارفرما و مشتری به برنامه نویس برای آغاز کدنویسی سایت تحویل داده میشود.

وب هیراد این آمادگی و قابلیت را دارد تا PSD مورد تایید شما را روی هر سیستم مدیریت محتوایی، از جمله سیستم مدیریت محتوای اختصاصی اپسیس پیاده سازی نماید. و یا همان قالب html را تبدیل به جوملا، وردپرس و یا دروپال نماید.

 

 

 

استفاده از مطالب وب هیراد با ذکر نام وب هیراد و لینک مطلب در سایت های غیر تجاری مجاز است - Copyright © 2013 - 2017 Hirad All Rights Reserved

در صورت نقض قوانین کپی رایتِ تصاویر و مطالب (DMCA) در سایت lumen database و مراجع قضایی گزارش میشود