•  تهران، ضلع شمالی میدان هفت تیر، برج نگین آبی طبقه ششم واحد 601
  •  02188300617
  • support@webhirad.com

طراحی و توسعه صفحات وب

خدمات طراحی و توسعه صفحات وب بر پایه زبان های برنامه نویسی php و asp  با استفاده از بهترین وب فریم ورک های استاندارد و شناخته شده در دنیای وب توسط تیم وب هیراد قابل اجرا میباشد.

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا

همانطور که میدانید خیلی از سیستم های مدیریت محتوای عمومی نظیر وردپرس، جوملا و دروپال به صورت پیش فرض ستون ها، ماژول ها، کامپوننت ها و افزونه هایی را در اختیار توسعه دهندگان و برنامه نویس ها قرار میدهد که اغلب در ایران بدون تغییرات پیش فرض  آنها و عدم خلاقیت در سایت مشتریان استفاده میشود و باعث میشود که برخی از همکاران ما با نام بردن از این CMS ها و گوش زد کردن این نکته که ما از سیستم های آماده نظیر جوملا، وردپرس و دروپال استفاده نمیکنیم خیلی از مشتریان و کاربران را گمراه کنند.

گفتن این نکته ضروری است که سیستم های مدیریت محتوایی که در بالا نام آنها ذکر شده است که در دسته بندی سی ام اس های عمومی جای گرفته اند به شدت کاربرد پذیر، پر امکانات، اپن سورس، و قابل توسعه توسط هر شرکت طراحی سایت هستند، و اگر شما از این سیستم ها برای آنلاین شدن سایت خود استفاده نمایید نیازی ندارید که همیشه به یک شرکت طراحی سایت محدود باشید. چون منبع (سورس) سیستم به شما تحویل داده میشود.

و در آخر این که اگر قرار باشه به گفته ی برخی از شرکت ها از سیستم های آماده جوملا و وردپرس و امثال آنها استفاده نکنید، از هاست پنل هایی نظیر سی پنل، دایرکت ادمین و پلسک نیز نباید استفاده نمایید، چرا که این سیستم های هم آماده هستند.

ما معتقدیم چرخ را نباید دوباره اختراع کرد، بلکه باید با ساخت و توسعه همان چرخ که در دنیا شناخته شده است آن را توسعه دهیم.

ما در وب هیراد شکل و شمایل سایت های مشتریان را که هر کدام از پلن های طراحی سایت را انخاب نمایند به همان میزان توسعه میدهیم و طراحی میکنیم.

شما در وب هیراد کاملا روشن میشوید که خوبی های وب و بدی های آن کجاست و در چه مواردی باید چه چیزی را انتخاب نمایید، هر چی باشه باید به شعار وب هیراد عمل کنیم: راهکار آخر را ابتدای کار به شما میگوییم (:

دلیل معرفی سیستم های به قول برخی همکاران آماده از جانب وب هیراد و دفاع از آن ها این است که ما نیز در تلاش بودیم و سال های قبل تقریبا اوایل سال 1389 با راه اندازی سیستم مدیریت محتوای اپسیس و توسعه آن در سال 1392 و تغییر شکل و شمایل با زیبایی های بهتر و کاربری بهتر با استفاده از یکی از بهترین فریم ورک های دنیا با نام jQuery تمام نیاز های پیش فرض کاربران و مشتریان را رفع کردیم، اما هنوز هم با اینکه هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه، ما سیستم های آماده وردپرس (مناسب برای بلاگ)، سیستم مدیریت محتوای جوملا (مناسب برای سایت) سیستم مدیریت محتوا دروپال (مناسب برای سایت های پربازدید)، سیستم فروشگاه ساز پرستاشاپ (مناسب برای فروشگاه های اینترنتی بزرگ) و دیگر سیستم های آماده که خیلی بیشتر از آنچه فکرش را بکنید از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ما کامل تر هستند را به کاربران و مشتریان مان پیشنهاد میکنیم.

مسلما اگر جوملا و وردپرس بد بودند الان  به جای اینکه رتبه الکسا  وردپرس در جهان 190 باشد باید  وب هیراد جای آن می بود، همینطور جوملا و یا دروپال!

پس نباید صورت مسئله را پاک کنیم ایراد از سیستم های آماده نیست، ایراد از شرکت های طراحی سایت ای هست که بدرستی از آنها استفاده نمیکنند و بدون تغییر شکل و شمایل پیش فرض علاوه بر از زیر کار در رفتن باعث میشوند مشتریان طراحی وب سایت در انتخاب خوبی که حقشان هست چار سردرگمی شوند.

به زودی با کامل شدن وب هیراد متوجه خواهید شد، چی خوبه و چی بده

استفاده از مطالب وب هیراد با ذکر نام وب هیراد و لینک مطلب در سایت های غیر تجاری مجاز است - Copyright © 2013 - 2017 Hirad All Rights Reserved

در صورت نقض قوانین کپی رایتِ تصاویر و مطالب (DMCA) در سایت lumen database و مراجع قضایی گزارش میشود